Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı bir mutfak için olmazsa olmaz bir beyaz eşya ürünüdür. Buzdolabı alırken büyük bir özen göstermektesiniz. Büyük olsun, dondurucusu alta olsun, siyah olsun, çift kapaklı olsun, beyaz olsun, küçük olsun herkesin birçok seçeneği vardır. Fakat servisi sormak ya da nerede vardır, istediğimde ulaşabilecek miyim gibi bir şeye bakmak birçok alıcının aklına gelmemektedir. Aslında buzdolabına verdiğiniz önem kadar servisine de vermeniz lazımdır. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda sizi tatmin edecek çözümler sunabilmeli ve hızlı bir şekilde servis hizmeti sunmalıdır.

Yılların vermiş olduğu birikim sayesinde Ankara Buzdolabı Servisi olarak buzdolabınızda karşılaştığınız bütün sorunlarınız için sizlere eğitimli çalışanlarımız ile en hızlı şekilde hizmet sunmaktayız. Profesyonel olarak 7 gün 24 saat randevu verip, en kısa sürede sizlere ulaşmaktayız. Çağrı merkezlerimize ulaştığınız zaman ürününüzü tanımlayarak, size uygun zamanlara servisler yazılmaktadır. Servis ihtiyacınız hâsıl olduğu anda beklenmeden hemen irtibata geçilmelidir.

Ankara’nın bütün semt ve ilçelerine buzdolabı servisimiz bulunmaktadır. Bütün buzdolabı modelleriniz içinde servisimiz etkin bir şekilde bulunmaktadır. Yılların vermiş olduğu birikimden ve sayısız müşterilerimizden aldığımız güçle birlikte sektörde en iyisi olmayı başardık. Sunulan hizmet karşılığında işçiliğimiz için ve gerekli koşullar altında sağladığımız orijinal yedek parça desteği için bir yıl garanti vermekteyiz.

Ankara Buzdolabı Servisi ile iletişime geçtiğinizde evinize ya da işyerinize buzdolabınız için servise geldiğimizde müdahale etmeden önce işlem sırası ve arızanızla ilgili gerekli bütün açıklamalar detaylı bir şekilde sizlere anlatılmaktadır. Sizlere bilgi vermemizin nedeni ise sunulacak hizmetle ilgili sizlerinde bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır.

Buzdolabınız rengi, büyüklüğü, modeli kadar iyi çalışan, hızlı hizmet sunan, çözüm odaklı çalışan bir servise ihtiyacınız olursa bizler sizlere hizmet vermekten büyük bir zevk duyarız. Bütün bunları da uygun fiyat politikamızla birleştirerek sizleri daha da mutlu etmeyi amaç edinmekteyiz.

Ankara Buzdolabı Servisi ile alınan hizmetten sonra aynı sorun ile karşılaşma imkânınız yoktur. Aynı sorunun yeniden gün yüzüne çıkarak canınızı sıkmaması için en küçük detaylar bile gözden kaçırılmaz. Aynı olan tek şey verdiğimiz yüksek kaliteli hizmettir.